ROK ZAŁOŻENIA 1991

 

ODJAZDY ZE STACJI BP

62-510  KONIN  ul. Torowa 27

Przy stacji BP

 

 O  G  Ł  O  S  Z  E  N  I  A     F  I  R  M  Y

 

OKAZJONALNE PRZEWOZY PASAŻERSKIE I PRZEWOZY PRZESYŁEK KURIERSKICH

 

wykonanie: tenbit@onet.eu www.tenbit.konin.pl

ROZKŁAD JAZDY OKAZJONALNYCH PRZEWOZÓW TURYSTYCZNYCH

 

 

1.   ROZKŁAD JEST ZAMIESZCZONY PRZY FIRMIE GDZIE ODBYWAJĄ SIĘ ODJAZDY OKAZYJNE W KONINIE UL.TOROWA 27 PRZY STACJI BP, ORAZ ODJAZDY ODBYWAJĄ    SIĘ Z WYZNACZONYCH UMÓWIONYCH MIEJSC np.:DWORCÓW; PRZY PKP I TAXI ,SPOD SANATORIÓW,SPOD BIUR TURYSTYCZNYCH I NA ZAMÓWIENIE KLIENTA.

 

2.   BIURO TURYSTYCZNE - PRZEWOŻĄC BUSAMI KLIENTÓW BIURA, (PRZEWOŻĄC ODZIEŻ) ORAZ (PACZKI KURIERSKIE) PRZEWAŻNIE POSIADA 4 WOLNE MIEJSCA

    I OKAZYJNIE MOŻEMY ZABRAĆ NA TRASIE PRZEJAZDU AUTA.

 

3.   PRZEJAZD AUT NA TRASIE W PODANYM MIEJSCU NA ROZKŁADZIE MOŻE BYĆ O 30min. PRZYŚPIESZONY LUB  OPÓŹNIONY.

 

4.   CZASY PRZEJAZDÓW AUTA SĄ ZAMIESZCZANE 1 DZIEŃ WCZEŚNIEJ LUB W DNIU PRZEJAZDU, PROSIMY O UWAŻNE PRZECZYTANIE ROZKŁADU, W KTÓRYM JEST         ZAMIESZCZONA: TRASA, DZIEŃ, GODZINA, STANOWISKO NA DWORCU PKS.

 

5.   PACZKI MOŻNA NADAWAĆ NA TRASIE PRZEJAZDU AUTA.

 

6.   PROSIMY NIE DZWONIĆ NA OKAZYJNE PRZEJAZDY W SPRAWIE REZERWACJI, PONIEWAŻ W WYJĄTKOWYCH SYTUACJACH  REZERWUJEMY MIEJSCA.

 

7.   PROSIMY O OCZEKIWANIE NA BUSA NA DWORCACH PKS W WYZNACZONYCH STANOWISKACH ORAZ INNYCH MIEJSCACH.

 

8.   JEŻELI W AUCIE NIE MA MIEJSC TO NIE WJEŻDŻAMY W  WYZNACZONE MIEJSCA.

 

       

 

>>> OGŁOSZENIA Z GIEŁD SAMOCHODOWYCH <<<

 

 SKRÓCONY ROZKŁAD JAZDY 

ROZKŁAD JAZDY W KIERUNKACH

KIERUNEK

PRZEZ

DNI ODJAZDU

 

BIELSKO-BIAŁA

06.10WŁOCŁAWEK-TORUŃ-INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW - OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OP. –GLIWICE -MIKOŁÓW-ŻORY-SKOCZÓW-USTROŃ-WISŁA

18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10;

 BEŁCHATÓW

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK- BEŁCHATÓW

   07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

 BRZESKO

06.45MUSZYNA -   KRYNICA   Z.-  N.SĄCZ- BRZESKO

05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 BUSKO ZDRÓJ

18.35POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--KIELCE--BUSKO ZDRÓJ

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

 BUSKO ZDRÓJ

06. 45MUSZYNA-   KRYNICA   Z.-  NOWY SĄCZ- BRZESKO-TARNÓW-BUSKO ZDRÓJ

05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 BYDGOSZCZ

16.45 ŁÓDŹ- PIOTRKÓW TRYB – BEŁCHATÓW - ŁASK –ZD.WOLA SIERADZ –KALISZ – KONIN –INOWROCŁAW- BYDGOSZCZ   

02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 BYDGOSZCZ

10.35 ŁEBA-KARWIA-GDYNIA-GDAŃSK-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ –BYDGOSZCZ

 29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12

 CHEŁMŻA

13.50 KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 CHEŁMŻA

10.35 ŁEBA-JASTRZĘBIA-WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA

 11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDAWY)

 CIECHOCINEK

20.35  KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  - POLANICA -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRÓW- KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- CIECHOCINEK

 29/30; 25/26.05; 11/12.08; 15/16.09 ;06/07.10; 27/28.10

 CIECHOCINEK

10.35 ŁEBA - KARWIA- WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA –TORUŃ – CIECHOCINEK

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 CZĘSTOCHOWA

03.10 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE- CZĘSTOCHOWA

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

 CZĘSTOCHOWA

09.25 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE- CZĘSTOCHOWA

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

 DRZEWCE

10.20 PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE

14.01;21.01;28.01;11.02;18.02;15.04;22.04;29.04;13.05;20.05;10.06;17.06;

23.06;08.07;09.07;22.07;07;23.07;19.08;20.08;09.09;10.09;30.09.01.10;14.10;21.10;

22.10;12.11;13.11;02.12,03.12

 DRZEWCE

03.55 KONIN-KOŁO-KŁODAWA-DRZEWCE

 W PONIEDZIAŁKI

 DRZEWCE

03.10 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE 

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

 DRZEWCE

09.25WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE 

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

 DRZEWCE

06.45 MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE

 05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 DUSZNIKI ZDRÓJ

06.10 WŁOCŁAWEK-CIECHOCINEK-TORUŃ-INOWROCŁAW-KONIN-KĘPNO-WROCŁAW-KŁODZKO-DUSZNIKI Z.

 

18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

 DUSZNIKI ZDRÓJ

10.35 ŁEBA- DĘBKI-JASTRZĘBIA -  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO- OLEŚNICA-WROCŁAW-KŁODZKO- POLANICA  Z.  -DUSZNIKI   ZDRÓJ

 11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 DZIWNÓWEK

 16.45 ŁÓDŻ-PIOTRKÓW TRYB.–BEŁCHATÓW- ŁASK- ZD.WOLA-SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ –ŚWIECIE-TUCHOLA-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-B.BÓR- KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE-– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – POGORZELICA-REWAL – POBIEROWO- KAMIEŃ P. – DZIWNÓWEK

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 DŹWIRZYNO

16.45 ŁÓDŻ– PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW - BYDGOSZCZ – ŚWIECIE-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-B.BÓR-KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 GDAŃSK

16.45 PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW-PRUSZCZ-GDAŃSK

21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 GDAŃSK

23.00 WROCŁAW-KĘPNO-KONIN-INOWROCŁAW-TORUŃ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-MALBORK-GDAŃSK

29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 GDAŃSK

10.35 ŁEBA-KARWIA-GDYNIA-GDAŃSK

 29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12;

11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 GDYNIA

16.45 ŁÓDŹ- PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW-PRUSZCZ-GDAŃSK-GDYNIA

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 GDYNIA

23.00 WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK-GDAŃSK-GDYNIA

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 GDYNIA

10.35 ŁEBA-KARWIA-GDYNIA 

 29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12;

11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 GLIWICE

06.10WŁOCŁAWEK - CIECHOCINEK-TORUŃ-INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OPOLSKIE-GLIWICE

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

 GŁĘBOKIE

03.55 KONIN-KOŁO—KŁODAWA-GŁĘBOKIE

 W PONIEDZIAŁKI

 GRABÓW

03.55 KONIN –KOŁO-KŁODAWA- DRZEWCE- GRABÓW

 W PONIEDZIAŁKI

 DRZEWCE

03.10 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

 DRZEWCE

09.25 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE

20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

 GRABÓW

06.45 MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW

05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 

 

 GRUDZIĄDZ

16.45 PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BY DGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 GRUDZIĄDZ

23.00  WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA-CHEŁMNO-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 GRUDZIĄDZ

10.35 ŁEBA-KARWIA-GDYNIA-GDAŃSK-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ

 29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12;

11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 INOWROCŁAW

16.45 ŁÓDŹ-PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 INOWROCŁAW

06.45 MUSZYNA-TARNÓW-BUSKO-KIELCE-PIOTRKÓW T.-ŁÓDŹ-KOŁO-KONIN-INOWROCŁAW

 01.02;05.04;19.04;21.05;07.06;23.09;07.10;18.10;08.11

 

 IZBICA

20.35 KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  - POLANICA Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO-IZBICA

 29/30; 25/26.05; 11/12.08; 15/16.09 ;06/07.10; 27/28.10;

 IZBICA

10.35 ŁEBA-JASTRZĘBIA GÓRA- WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK-IZBICA

 11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 JASTRZĘBIA GÓRA

23.00 WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- INOWROCŁAW- TORUŃ- CHEŁMŻA- CHEŁMNO-ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK- GDAŃSK- GDYNIA- WŁADYSŁAWOWO-  JASTRZĘBIA GÓRA

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 KALISZ

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- KONIN-KALISZ

  07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

 KALISZ

06.40 BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-

(25.01; 29.03; 12.04; 13.09;  04;10;  25.10 do WROCŁAWIA)(29.03;13.09;04.10;25.10 do KUDOWY)

 KALISZ

10.35 ŁEBA-KARWIA-GDYNIA-GDAŃSK- MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ-BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ

 29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12;

11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 KALISZ

20.35 KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW- KALISZ

 29/30; 25/26.05; 11/12.08; 15/16.09 ;06/07.10; 27/28.10

 KALISZ

10.35 ŁEBA- JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ

  29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12;

11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 KAMIEŃ POM.

16.45 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW        BYDGOSZCZ – ŚWIECIE-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE– KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO – KAMIEŃ PO M.

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 KARWIA

23.00WROCŁAW-KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- TORUŃ- CHEŁMŻA- ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK-GDAŃSK-GDYNIA-WŁADYSŁAWOWO-KARWIA

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 KATOWICE

03.10 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

 KATOWICE

09.25 WISŁA-USTROŃ-ŻORY-KATOWICE

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

 KĘPNO

06.40 BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO

(25.01; 29.03; 12.04; 13.09;  04;10;  25.10 do WROCŁAWIA)(29.03;13.09;04.10;25.10 do KUDOWY)

 KĘPNO

06.10 WŁOCŁAWEK-CIECHOCINEK-TORUŃ-INOWROCŁAW-KONIN-KĘPNO

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

 KĘPNO

20.35 KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO

 29/30; 25/26.05; 11/12.08; 15/16.09 ;06/07.10; 27/28.10

 KĘPNO

10.35 ŁEBA-JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK-  MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMNO-CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 KĘPNO

13.50 KUDOWA ZDRÓJ --DUSZNIKI   Z.- POLANICA   Z.- KŁODZKO-WROCŁAW -  OLEŚNICA—KĘPNO

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 KIELCE

18.35 POZNAŃ-WRZEŚNIA-SŁUPCA-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-PIOTRKÓW TRYB.-KIELCE 

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

KIELCE

17.45 BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-KIELCE

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

 KIELCE

06.45 MUSZYNA-KRYNICA   Z.-  NOWY SĄCZ- BRZESKO-TARNÓW-BUSKO -KIELCE

 05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 

                                                                                 

 KLUCZBORK

06.10 WŁOCŁAWEK-CIECHOCINEK-TORUŃ INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10;

 KŁODAWA

 10.20 PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA

 14.01;21.01;28.01;11.02;18.02;15.04;22.04;29.04;13.05;20.05;10.06;17.06;

23.06;08.07;09.07;22.07;07;23.07;19.08;20.08;09.09;10.09;30.09.01.10;14.10;21.10;

22.10;12.11;13.11;02.12,03.12

 KŁODAWA

03.55 KONIN –KOŁO-KŁODAWA 

 W PONIEDZIAŁKI 

 KŁODAWA

03.10 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

 KŁODAWA

09.25 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

 KŁODAWA

06.45 MUSZYNA-   KRYNICA   Z.-  NOWY SĄCZ- TARNÓW-BUSKO ZDRÓJ-KIELCE-PIOTRKÓW-ŁÓDŻ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-KŁODAWA

 05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 KŁODZKO

06.40-BYDGOSZCZ-CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK-KOŁO-KONIN-KĘPNO-WROCŁAW-KŁODZKO

(25.01; 29.03; 12.04; 13.09;  04;10;  25.10 do WROCŁAWIA)(29.03;13.09;04.10;25.10 do KUDOWY)

 KOŁO

03.10 WISŁA-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW-ŁÓDŻ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-KOŁO

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

 KOŁO

09.25 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW-ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA- OLSZÓWKA-KOŁO

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

 KOŁO

20.35 KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO-KALISZ-KONIN-KOŁO

 29/30; 25/26.05; 11/12.08; 15/16.09 ;06/07.10; 27/28.10

KOŁO 

10.35 ŁEBA-DĘBKI-JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 KOŁO

 06.45 MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO-KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-OLSZÓWKA-KOŁO

 05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 KOŁOBRZEG

16.45 ŁÓDŻ– PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW - BYDGOSZCZ – ŚWIECIE-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-B.BÓR- KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE-KOŁOBRZEG 

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 KOSZALIN

16.45 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ – ŚWIECIE-CHOJNICE-CZŁUCHÓW- KOSZALIN

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 KOSZALIN

06.10 ŚWINOUJŚCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-POBIEROWO-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-KOŁOBRZEG - USTRONIE  -MIELNO -KOSZALIN

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

 KOSZALIN

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN

  07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

 KONIN

16.45 ŁÓDŹ-PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ –KONIN

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 KONIN

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ- KONIN

  07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

 KONIN

21.05 BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN

 13.01;30.03;21.04;28.04;30.04;05.05;02.06;16.06;17.06;17.06;18.

 KONIN

23.45 BYDGOSZCZ - INOWROCŁAW- KONIN

 13.01;30.03;21.04;28.04;30.04;05.05;02.06;16.06;17.06;17.06;18.

 KONIN

03.10 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-OLSZÓWKA-KOŁO-KONIN

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

 KONIN

10.35 ŁEBA-GDYNIA-GDAŃSK- MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ-BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN

29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09,

 KONIN

20.35  KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO-OSTRÓW-KALISZ-KONIN

 29/30; 25/26.05; 11/12.08; 15/16.09 ;06/07.10; 27/28.10

KONIN

10.35 ŁEBA-KARWIA-GDYNIA-GDAŃSK-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ –BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN

29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12

 KONIN

10.35 ŁEBA- JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO-  TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO-KONIN

 11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 KONIN

06.45 MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA-OLSZÓWKA-KOŁO-KONIN

 05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 KROTOSZYN

15.45 KONIN-KALISZ-KROTOSZYN

 NA ZAMÓWIENIE

 KRYNICA ZDRÓJ

18.35 POZNAŃ-WRZEŚNIA-SŁUPCA-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-PIOTRKÓW KIELCE-BUSKO ZDRÓJ-TARNÓW-BRZESKO-N.SĄCZ—KRYNICA ZDRÓJ

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

 KUDOWA ZDRÓJ

06.40 BYDGOSZCZ-CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK-KOŁO-KONIN-KĘPNO-WROCŁAW-KŁODZKO-POLANICA-DUSZNIKI-KUDOWA ZDRÓJ

(25.01; 29.03; 12.04; 13.09;  04;10;  25.10 do WROCŁAWIA)(29.03;13.09;04.10;25.10 do KUDOWY)

 KUDOWA ZDRÓJ

10.35 ŁEBA-DĘBKI-JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO- OLEŚNICA-WROCŁAW-KŁODZKO- POLANICA  Z.  DUSZNIKI- KUDOWA ZDRÓJ

 11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 KWIDZYŃ

16.45 ŁÓDŹ-PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 KWIDZYŃ

23.00 WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- INOWROCŁAW- TORUŃ- CHEŁMŻA- CHEŁMNO-ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 KWIDZYŃ

10.35 ŁEBA-DĘBKI-KARWIA-GDYNIA-GDAŃSK-MALBORK-KWIDZYŃ

 29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12

11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDAWY)

 LĘBORK

16.45 ŁÓDŹ-  PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW-PRUSZCZ-GDAŃSK-GDYNIA-WEJHEROWO- LĘBORK

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 ŁEBA

16.45 ŁÓDŹ-PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-PRUSZCZ-GDAŃSK-GDYNIA-KARWIA- ŁEBA

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 ŁĘCZYCA

03.10 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

 ŁĘCZYCA

09.25 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

 ŁĘCZYCA

03.55 KONIN-KOŁO-KŁODAWA-DRZEWCE-GRABÓW—ŁĘCZYCA

 W PONIEDZIAŁKI

 ŁĘCZYCA

06.45 MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO KIELCE- PIOTRKÓW TRYB.-ŁÓDŻ-ZGIERZ-ŁĘCZYCA

 05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 ŁÓDŹ

03.55 ŁÓDŹ- KONIN-KOŁO-KŁODAWA-DRZEWCE-GRABÓW-ŁĘCZYCA-ZGIERZ-ŁÓDŹ

 W PONIEDZIAŁKI

 ŁÓDŹ

06.45 MUSZYNA-KRYNICA Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO-KIELCE- PIOTRKÓW-ŁÓDŻ

 

05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

 ŁÓ

09.25 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŹ

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

 MALBORK

10.35 ŁEBA-LĘBORK-GDYNIA-GDAŃSK- MALBORK

 29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12

11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 MALBORK

16.45 ŁÓDŹ PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK

 

21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

 MALBORK

23.00 WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW -KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW- TORUŃ-CHEŁMŻA-ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ-MALBORK

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do konina)

 MIELNO

16.45 ŁÓDŻ-PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ – ŚWIECIE-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-KOSZALIN – MIELNO

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 MIĘDZYZDROJE

16.45 ŁÓDŹ -PIOTKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD.WOLA-SIERADZ-KALISZ-KONIN--INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-TUCHOLA-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-KOSZALIN-MIELNO-USTRONIE-KOŁOBRZEG-MRZEŻYNO-BRZEBIATÓW-POGORZELICA-REWAL- POBIEROWO-DZIWNÓWEK-MIĘDZYZDROJE

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 MIKOŁÓW

06.10 WŁOCŁAWEK-CIECHOCINEK-TORUŃ-INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE -GLIWICE-MIKOŁÓW

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

 MRZEŻYNO

16.45 ŁÓDŹ -PIOTKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD.WOLA-SIERADZ-KALISZ-KONIN--INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-TUCHOLA-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-KOSZALIN-MIELNO-USTRONIE-KOŁOBRZEG-MRZEŻYNO

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 MUSZYNA

18.35 POZNAŃ-WRZEŚNIA-SŁUPCA-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-PIOTRKÓW .-KIELCE-BUSKO -TARNÓW-BRZESKO-N.SĄCZ-KRYNICA-MUSZYNA

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

 MUSZYNA

17.45 BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-PIOTRKÓW -KIELCE-BUSKO -TARNÓW-BRZESKO-N.SĄCZ-KRYNICA-MUSZYNA

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

 N.SĄCZ

18.35 POZNAŃ--WRZEŚNIA--SŁUPCA--KONIN--KOŁO--KŁODAWA--DRZEWCE--GRABÓW--ŁĘCZYCA--ŁÓDŻ--PIOTRKÓW TRYB.--KIELCE--BUSKO ZDRÓJ--TARNÓW--BRZESKO--N.SĄCZ

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

 MRZEŻYNO

16.45 ŁÓDŹ -PIOTKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD.WOLA-SIERADZ-KALISZ-KONIN--INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-TUCHOLA-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-KOSZALIN-MIELNO-USTRONIE-KOŁOBRZEG-MRZEŻYNO

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 MUSZYNA

 18.45 POZNAŃ-WRZEŚNIA-SŁUPCA-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-PIOTRKÓW .-KIELCE-BUSKO -TARNÓW-BRZESKO-N.SĄCZ-KRYNICA-MUSZYNA

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

 NIECHORZE

 16.45 ŁÓDŹ -PIOTKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD.WOLA-SIERADZ-KALISZ-KONIN--INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-TUCHOLA-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-KOSZALIN-MIELNO-USTRONIE-KOŁOBRZEG-MRZEŻYNO-TRZEBIATÓW-NIECHORZE

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

 OBORNIKI

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-PIŁA-OBORNIKI

  07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

 OLSZÓWKA

10.20 PIOTRKÓW TRYB. – ŁÓDŻ--ŁĘCZYCA--GRABÓW--DRZEWCE--KŁODAWA—OLSZÓWKA

 14.01;21.01;28.01;11.02;18.02;15.04;22.04;29.04;13.05;20.05;10.06;17.06; 23.06;08.07;09.07;22.07;07;23.07;19.08;20.08;09.09;10.09;30.09.01.10;14.10;21.10; 22.10;12.11;13.11;02.12,03.12

 OLSZÓWKA

03.10  WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-DRZEWCE-KŁODAWA- OLSZÓWKA

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

 OLSZÓWKA

09.25 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB.- ŁÓDŻ- ŁĘCZYCA-GRABÓW-KŁODAWA-OLSZÓWKA

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

 OPOLE

06.10 WŁOCŁAWEK-TORUŃ-INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

OSTRÓW WLKP.

20.35 KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW

 29/30; 25/26.05; 11/12.08; 15/16.09 ;06/07.10; 27/28.10

 OSTRÓW WLKP.

10.35 ŁEBA-JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK-MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW 

 11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

OSTRZESZÓW

20.35 KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW

 29/30; 25/26.05; 11/12.08; 15/16.09 ;06/07.10; 27/28.10

 PIŁA

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK -PIŁA

 07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

 PIOTRKÓW TRYB.

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA- KONIN-KALISZ-SIERADZ -- ZD. WOLA- ŁASK- BEŁCHATÓW- PIOTRKÓW TRYB.

 07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

PIOTRKÓW TRYB.

10.35 ŁEBA-DĘBKI-KARWIA-GDAŃSK-MALBORK-KWIDZYŃ-GRUDZIĄDZ-BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ- SIERADZ -ŁASK--BEŁCHATÓW- PIOTRKÓW TRYB

 29.03, 14.04, 15.04, 09.06,  14.07, 15.07, 01.09, 08.09, 09.09, 25.12,  29.12, 30.12

PIOTRKÓW TRYB.

03.10 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

PIOTRKÓW TRYB.

09.25  WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO-PIOTRKÓW TRYB

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

PIOTRKÓW TRYB.

06.45 MUSZYNA-   KRYNICA   Z.-  N.SĄCZ- TARNÓW-BUSKO ZDRÓJ-KIELCE- PIOTRKÓW TRYB

05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

POLANICA Z.

06.40 BYDGOSZCZ-TORUŃ-CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK-KOŁO-KONIN-KALISZ-KĘPNO-WROCŁAW-POLANICA Z.

(25.01; 29.03; 12.04; 13.09;  04;10;  25.10 do WROCŁAWIA)(29.03;13.09;04.10;25.10 do KUDOWY)

POZNAŃ

06.45 KONIN-WRZEŚNIA-POZNAŃ

 01.02;05.04;19.04;21.05;07.06;23.09;07.10;18.10;08.11

POZNAŃ

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA –POZNAŃ

 07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

PRUSZCZ GD.

16.45  ŁÓDŹ-PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-PRUSZCZ

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

PYSKOWICE

06.10 WŁOCŁAWEK-CIECHOCINEK-TORUŃ- INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE PYSKOWICE

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

RADOMSKO

03.10  WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO

 13.01;30.03;28.04,29.04;30.04;16.06;17.06;18.06; 22.09;23.09;24.09;

RADOMSKO

09.25 WISŁA- USTROŃ-ŻORY-KATOWICE-CZĘSTOCHOWA-RADOMSKO

 20.01; 10.02;  28.04; 17.06;16.06; 23.06; 22.09; 23.09; 13.10; 14.10;

POBIEROWO

16.45 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ – ŚWIECIE-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE   KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

SIERADZ

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- USTRONIE-MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ- KONIN-KALISZ-SIERADZ

 07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

SKOCZÓW

06.10 WŁOCŁAWEK-CIECHOCINEK-TORUŃ- INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ- KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE GLIWICE-MIKOŁÓW- SKOCZÓW

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

STEGNA

23.00 WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- KALISZ- KONIN- INOWROCŁAW- TORUŃ- CHEŁMŻA-CHEŁMNO- ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK-STEGNA

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do Konina)

STRZELCE OPOLSKIE

06.10 WŁOCŁAWEK-CIECHOCINEK-TORUŃ- INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ--OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OPOLSKIE

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

ŚWIECIE

16.45 ŁÓDŹ- PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-ZD. WOLA- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

ŚWINOUJŚCIE

16.45 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ – ŚWIECIE-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE   KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW – REWAL – POBIEROWO – KAMIEŃ P. – DZIWNÓWEK -  DZIWNÓW – MIĘDZYZDROJE – ŚWINOUJŚCIE 

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

SZCZECINEK

08.16  ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ- POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK

 07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

TARNÓW

18.45  POZNAŃ--WRZEŚNIA-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-PIOTRKÓW TRYB-KIELCE-BUSKO-TARNÓW

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

TARNÓW

17.45 BYDGOSZCZ-INOWROCŁAW-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-PIOTRKÓW-BUSKO-KIELCE-TARNÓW

 30.04/01.05; 29/30.06; 14/15.08; 05/06.09

TARNÓW

06.45 MUSZYNA-KRYNICA  Z.-  N.SĄCZ-BRZESKO-TARNÓW

 05.05; 02.06;18.08; 19.08; 08.09; 09.09;

TCZEW

16.45 PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK- SIERADZ- KALISZ- KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-GRUDZIĄDZ-KWIDZYŃ-MALBORK-TCZEW

 21.02;21.03.11.04;09.05;17.05;18.07;29.08

TORUŃ

20.35 KUDOWA ZDRÓJ - DUSZNIKI  Z.- POLANICA  Z. -KŁODZKO- WROCŁAW- KĘPNO-  KALISZ- KONIN- KOŁO- WŁOCŁAWEK- CIECHOCINEK-TORUŃ

 29/30; 25/26.05; 11/12.08; 15/16.09 ;06/07.10; 27/28.10

TORUŃ 

10.35 ŁEBA-KARWIA- JASTRZĘBIA   WŁADYSŁAWOWO- GDAŃSK- PRUSZCZ- TCZEW- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA-TORUŃ

 11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDAWY)

TRZEBIATÓW

16.45 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ – ŚWIECIE-CHOJNICE-KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE-KOŁOBRZEG – DŹWIRZYNO – MRZEŻYNO – TRZEBIATÓW 

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

USTROŃ

06.10 WŁOCŁAWEK-TORUŃ-  INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE - GLIWICE-MIKOŁÓW-ŻORY-USTROŃ

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10

USTRONIE MORSKIE

 16.45 ŁÓDŻ- PIOTRKÓW TRYB. – BEŁCHATÓW – ŁASK – ZD.WOLA – SIERADZ – KALISZ – KONIN – INOWROCŁAW- BYDGOSZCZ  – ŚWIECIE-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-KOSZALIN – MIELNO – USTRONIE  MORSKIE

 02/03.07: 25/26.07 22/23.08, 28/29.11  

WŁADYSŁAWOWO 

23.00 WROCŁAW- KĘPNO- OSTRZESZÓW- OSTRÓW - KALISZ- KONIN- TORUŃ- CHEŁMŻA- CHEŁMNO-ŚWIECIE- GRUDZIĄDZ- KWIDZYŃ- MALBORK-GDAŃSK-WŁADYSŁAWOWO

 29/30.03;12/13.04;28/29.06;(01.01.14do KONINA)

WŁOCŁAWEK

10.35 ŁEBA-DĘBKI-JASTRZĘBIA  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA- GDAŃSK- PRUSZCZ- TCZEW- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK

 11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

WROCŁAW

06.40 BYDGOSZCZ-TORUŃ-CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK-KOŁO-KONIN-KALISZ-KĘPNO-WROCŁAW

(25.01; 29.03; 12.04; 13.09;  04;10;  25.10 do WROCŁAWIA)(29.03;13.09;04.10;25.10 do KUDOWY)

 WROCŁAW

10.35 ŁEBA-BIAŁOGÓRA-DĘBKI-KARWIA-JASTRZĘBIA GÓRA-  WŁADYSŁAWOWO-GDYNIA-SOPOT-GDAŃSK- PRUSZCZ- TCZEW- MALBORK- KWIDZYŃ- GRUDZIĄDZ- ŚWIECIE-CHEŁMNO- CHEŁMŻA- TORUŃ- CIECHOCINEK-WŁOCŁAWEK- KOŁO- KONIN- KALISZ- OSTRÓW- KĘPNO-WROCŁAW

 11/12.05;20/21.07;(22.11 z TORUNIA do WROCŁAWIA);(31.11z TORUNIA do KUDOWY)

 WRZEŚNIA

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-WRZEŚNIA 

 07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

ZD.WOLA 

08.16 ŚWINOUJSCIE-MIĘDZYZDROJE-DZIWNÓWEK-KAMIEŃ P.-POBIEROWO- REWAL- NIECHORZE-POGORZELICA-TRZEBIATÓW-MRZEŻYNO-DZWIRZYNO- KOŁOBRZEG- MIELNO-KOSZALIN-SZCZECINEK-PIŁA-POZNAŃ-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ZD.WOLA

 07/08.04, 21/22.04,9/10.010/11.06, 10/11.06;07/08.07 ;  09.07;05/06.08;25/26.08;26/27.08, 29/30.09;30.09/01.10;20/21.10, 10/11.1111/121/2.12,

ZGIERZ

03.55 KONIN-KOŁO-OLSZÓWKA-KŁODAWA-DRZEWCE-GRABÓW-ŁECZYCA-ZGIERZ

 W PONIEDZIAŁKI

ŻORY

06.10 WŁOCŁAWEK-TORUŃ- INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW -OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE GLIWICE-MIKOŁÓW-ŻORY

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10;

WISŁA

 06.10 WŁOCŁAWEK-TORUŃ- INOWROCŁAW- KONIN-  KALISZ-OSTRÓW WLKP.-OSTRZESZÓW-KĘPNO-KLUCZBORK-OPOLE-STRZELCE OP. - GLIWICE-MIKOŁÓW-ŻORY-USTROŃ-WISŁA

 18.01;08.02;29.03;26.04;14.06;21.06;20.09;11.10;

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

 

ROZKŁAD JAZDY  W KIERUNKACH

 

BIELSKO-BIAŁA 

NIECHORZE

BEŁCHATÓW

NW.DWÓR GD

BRZESKO

OBORNIKI

BUSKO ZDRÓJ

OLSZÓWKA

BYDGOSZCZ

OPOLE

CHEŁMŻA

OSTRÓW WLKP 

CIECHOCINEK

OSTRZESZÓW

CZĘSTOCHOWA 

PIŁA

DRZEWCE

PIOTRKÓW TRYB.

DUSZNIKI ZDRÓJ

OSTRÓW WLKP

DZIWNÓWEK

POBIEROWO 

DZWIRZYNO

POGORZELICA

GDAŃSK

POLANICA ZDRÓJ

GDYNIA

POZNAŃ 

GLIWICE

PRUSZCZ GD

GŁĘBOKIE

PYSKOWICE

GRABÓW

RADOMSKO

GRUDZIĄDZ

REWAL

INOWROCŁAW 

SIERADZ

IZBICA KUJ.

SKOCZÓW

JASTRZĘBIA GÓRA  

STEGNA

KALISZ 

STRZELCE OPOLSKIE

KAMIEŃ POM

ŚWIECIE

KARWIA

ŚWINOUJŚCIE 

KATOWICE

SZCZECINEK

KĘPNO

TARNÓW

KIELCE

TCZEW

KLUCZBORK

TORUŃ 

KŁODAWA 

TRZEBIATÓW

KŁODZKO

USTROŃ

KOŁO 

USTRONIE MORSKIE

KOŁOBRZEG 

WISŁA

KOSZALIN

WIELUŃ 

KONIN

WŁADYSŁAWOWO

KROTOSZYN

WŁOCŁAWEK

KRYNICA ZDRÓJ

WROCŁAW

KUDOWA ZDRÓJ 

ZDUŃSKA WOLA

KWIDZYŃ

ZGIERZ

LĘBORK 

ŻORY

ŁEBA

 

ŁĘCZYCA

 

ŁÓDŹ

 

MALBORK

 

MIELNO

 

MIĘDZYZDROJE

 

MIKOŁÓW

 

MRZEŻYNO 

 

MUSZYNA 

 

NOWY SĄCZ

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

ODJAZDY ODBYWAJA SIĘ Z : WYZNACZONYCH UMÓWIONYCH  MIEJSC,np.:DWORCÓW, PARKINGÓW  PRZY  PKP I TAXI , SPOD SANATORIÓW, SPOD BIUR  TURYSTYCZNYCH   I NA ZAMÓWIENIE  KLIENTA.

SKRÓCONY ROZKŁAD JAZDY

 

 

 

 

01)    TRASA  06.45 KONIN-WRZEŚNIA-POZNAŃ 09.00

 

 

GODZ.

ODJ.I PRZ.

KIERUNEK

MIEJSCE ODJAZDU

KM.

06.45

KONIN STACJA BP

STACJA BP

06.50

KONIN D.A.

D.A.

06.55

KRAŚNICA

07.05

GOLINA

07.25

SŁUPCA D.A.

D.A.

07.30

STRZAŁKOWO

08.10 08.00

WRZESNIA D.A.

D.A.

08.25

NEKLA

08.40

KOSTRZYN WLKP.

09.00

POZNAŃ D.A.

D.A.

1.TRASA  06.45 KONIN-GOLINA-SŁUPCA-WRZEŚNIA-POZNAŃ 09.00

 

2.KURSUJE W DNIACH: 01.02;05.04;19.04;21.05;07.06;23.09;07.10;18.10;08.11

 ________________________________________________________________________________________________________________________

 

02) TRASA 03.55 KONIN-KOŁO-OLSZÓWKA-KŁODAWA-DRZEWCE-GRABÓW-ŁĘCZYCA-OZORKÓW-ZIERZ-ŁÓDŹ 07.45

 

 

GODZ

ODJ.   I PRZ.

KIERUNEK

MIEJSCE ODJAZDU

KM.                      

03.55

KONIN TOROWA 27 (STACJA BP)

STACJA BP

 

04.00

KONIN D.K

D.K

 

04.05

KONIN D.A.St.11

D.A.St.11

 

04.19

PAPROTNIA

 

 

04.20

GENOWEFA

 

 

04.23

DĄBROWICE

 

 

04.26

KOŚCIELEC

 

 

04.30

KOŁO SZPITAL

SZPITAL

 

04.40

KOŁO D.A.St.

D.A.St.

 

04.45

KOŁO ORLEN

ORLEN

 

05.00

GRZEGORZEW

 

 

05.13

TARNÓWKA

 

 

05.15

TARNÓWKA

 

 

05.20

PONĘTÓW D.K.

D.K.

 

05.30

OLSZÓWKA GMINA

GMINA

 

05.31

OLSZÓWKA CPN

CPN

 

05.35

GŁĘBOKIE

 

 

05.39

OLSZÓWKA CPN

CPN

 

05.40

OLSZÓWKA GMINA

GMMINA

 

05.50

ZŁOTA

 

 

06.00

KŁODAWA D.K.

D.K.

 

06.04

KŁODAWA OSIEDLE

OSIEDLE

 

06.10

KŁODAWA D.K.

D.K.

 

06.11

KRZEWATA

 

 

06..12

BŁĘDÓW

 

 

06.13

GŁĘBOKIE

 

 

06.15

TOMASZEW

 

 

06.25

DRZEWCE

 

 

 06.27

MNIEWO

 

 

06.29

MNIEWO

 

 

06.30                                                 

GRABÓW

 

 

06.40

BESK STARY

 

 

06.42

CHORKI

 

 

06.44

SIEMSZYCE

 

 

06.47

BŁONIE

 

 

06.51

BŁONIE

 

 

06.58

TOPOLA KRÓLEWSKA

 

 

07.10

ŁĘCZYCA D.A.St.

D.A.St.

 

07.14

OZORÓW

 

 

07.18

ZGIERZ

 

 

07.19

ZGIERZ 3MAJA

 

 

07.29

ŁÓDŻ ZGIERSKA CASTORAMA

RONDO

 

07.34

ŁÓDŻ SOWIŃSKIEGO 37

SOWIŃSKIEGO 37

 

07.39

ŁÓDŻ BAŁUCKI RYNEK 5

BAŁUCKI RYNEK

 

07.44

ŁÓDŻ PLAC WOLNOŚCI

PLAC WOLNOŚCI

 

07.45

ŁÓDŻ  PLAC DĄBR.

PLAC DĄBR.

 


1.TRASA: 03.55 KONIN-KOŁO-OLSZÓWKA-KŁODAWA-DRZEWCE-GRABÓW-ŁĘCZYCA-OZORKÓW-ZIERZ-ŁÓDŹ 07.45

 

2.KURSUJE W DNIACH: W PONIEDZIAŁKI

____________________________________________________________________________________________________________________

 

03) TRASA18.35 POZNAŃ-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-PIOTKÓW-KIELCE-BUSKO-TARNÓW-BRZESKO-N.SĄCZ-KRYNICA ZDRÓJ-MUSZYNA 12.20

 

GODZ ODJ I  PRZ.

KIERUNEK

MIEJSCE ODJAZDU

KM

18.35

POZNAŃ D.K./DW.LETNI

D.K./DW.LETNI

 

18.45 - 18.40

POZNAŃ PRZEMYSŁOWA 9

PRZEMYSŁOWA 9

 

18.46 - 18.50

POZNAŃ D.A St.

D.A St.

 

19.05

SWARZĘDZ

 

 

19.16

KOSTRZYŃ WLKP.

WLKP.

 

19.32

NEKLA

 

 

19.45

WRZEŚNIA D.K.

D.K.

 

20.20

STRZAŁKOWO

 

 

20.35 - 20.25

SŁUPCA D.A St.

D.A. St.

 

20.50

GOLINA

 

 

21.35 - 21.17

KONIN  TOROWA 27 (STACJA BP)

TOROWA 27 (STACJA BP)

 

21.40

KONIN D.K.

D.K.        

 

21.45

KONIN D.A.St.

D.A.St.

 

22.00

MODŁA (STACJA LOTOS)

STACJA LOTOS

 

22.15

ZBIERSK

 

 

22.25 - 22.20

STAWISZYN

 

 

22.30

RUSSÓW

 

 

22.35

KOKANIN

 

 

22.50 - 22.45

KALISZ D.A.St.

D.A.St.

 

22.55

KALISZ D.K.

D.K.

 

23.00

KALISZ W. POLSKIEGO

W. POLSKIEGO

 

23.15

OPATÓWEK

 

 

23.25

SZCZYTNIKI

 

 

23.35

BŁASZKI

 

 

00.05 - 00.02

SIERADZ D.A.St.

D.A.St.

 

00.35 - 00.20

ZD. WOLA D.A.St.

D.A.St.

 

01.05 - 00.55

ŁASK D.A.St.

D.A.St.

 

01.20

BUCZEK

 

01.40 - 01.35

ZELÓW D.A. St.

D.A. St.

 

02.15 - 02.00

BEŁCHATÓW D.A. St.

D.A. St.

 

02.45

PIOTRKÓW TRYB. D.A. St.

D.A. St.

 

03.20

SULEJÓW

 

 

03.35

PARADYŻ

 

 

03.47

ŻARNÓW

 

 

04.00

RUDA MALENIECKA

 

 

05.10

KIELCE D.A St.

D.A.St.

 

05.40

MORAWICA

 

 

05.50

PIOTRKOWICE

 

 

05.58

CHMIELNIK

 

 

06.35

BUSKO ZDRÓJ D.A St.

D.A.St.

 

07.05

STOPNICA

 

 

07.32

PACANÓW

 

 

07.45

SZCZUCIN

 

 

08.30

DĄBROWA TARN.

 

 

09.30

TARNÓW D.A. St.

D.A.St.

 

10.10

BRZESKO D.A. St.

D.A.St.

 

10.45

CZCHÓW

 

 

11.25

NOWY SĄCZ D.A. St.

D.A.St.

 

11.45

ŁABOWA

 

 

12.05

KRYNICA ZDRÓJ

 

 

12.20

MUSZYNA

 

 


1.TRASA: 18.35 POZNAŃ-KONIN-KALISZ-SIERADZ-ŁASK-BEŁCHATÓW-PIOTKÓW-KIELCE-BUSKO-TARNÓW-BRZESKO-N.SĄCZ-KRYNICA ZDRÓJ-MUSZYNA 12.20

 

2.KURSUJE W DNIACH : 30.04;29.05;14.08;05.09;

___________________________________________________________________________________________________________________________

 

04) TRASA 16.45 ŁÓDŹ-PIOTRKÓW TRYB.-BEŁCHATÓW-ŁASK-Z.WOLA-SIERADZ-KALISZ-KONIN-INOWROCŁAW-BYDGOSZCZ-ŚWIECIE-TUCHOLA-CHOJNICE-CZŁUCHÓW-BIAŁY BÓR-BOBOLICE-KOSZALIN-MIELNO-USTRONIE MORSKIE-KOŁOBRZEG-DŹWIRZYNO-MRZEŻNO-TRZEBIATÓW-REWAL-POBIEROWO-KAMIEŃ P.-DZIWNÓWEK-DZIWNÓW-MIĘDZYZDROJE- ŚWINOUJŚCIE 15.05

 

 

 

 

GODZ          ODJ  I  PRZY

KIERUNEK

MIEJSCE ODJAZDU

    KM

16.45

ŁÓDŹ SOWIŃSKIEGO 26

SOWIŃSKIEGO 26

 

16.49

ŁÓDŹ SOWIŃSKIEGO 37

SOWIŃSKIEGO 37

 

16.50

ŁÓDŹ ŁAGIEWNICKA 214

ŁAGIEWNICKA 214

 

16.52

ŁÓDŹ ŁAGIEWNICKA 138

ŁAGIEWNICKA 138

 

16.53

ŁÓDŹ ŁAGIEWNICKA 120

ŁAGIEWNICKA 120

 

16.56

ŁÓDŹ BAŁUCKI RYNEK 5

BAŁUCKI RYNEK 5

 

16.58

ŁÓDŹ ZGIERSKA 28 PLAC K.

ZGIERSKA 28 PLAC K.

 

17.04-17.00

ŁÓDŹ PLAC WOLNOŚCI

PLAC WOLNOŚCI

 

17.09

ŁÓDŹ PLAC DĄBROWSKIEGO

PLAC DĄBR.

 

17.15

ŁÓDŹ KOPCIŃSKIEGO/NAR.

KOPCIŃSKIEGO/NAR.

 

17.18

ŁÓDŹ KOPCIŃSKIEGO/PIŁS.

KOPCIŃSKIEGO/PIŁ.

 

17.20

ŁÓDŹ KOPCIŃSKIEGO/PRZYB.

KOPCIŃSKIEGO/PRZ.

 

17.24

ŁÓDZ OLECHOWSKA 83

OLECHOWSKA 83

 

17.30-17.25

ŁÓDŹ TRANSMISYJNA/ DELL

TRANSMISYJNA/ DELL

 

17.35

ŁÓDZ WISKITNO

WISKITNO

 

17.40

ŁÓDŹ   SZPITAL(C.Z.M.P.)        CARREFOUR

SZPITAL(C.Z.M.P.)CARREFOUR

 

17.45

RZGÓW

 

 

17.47

TUSZYN

 

 

17.50

GŁUCHÓW

 

 

17.55

SROCK

 

 

18.00

GRABICA (MAGAZYNY)

MAGAZYNY

 

18.05

JAROSTY (IKEA)

IKEA

 

18.25-18.10

PIOTRKÓW TRYB. D.A.St.10

D.A.St.

 

19.05-18.55

BEŁCHATÓW D.A.St.4

D.A.St.

 

19.20

WYGODA

 

 

19.22

ŁOBUDZICE

 

 

19.30

ZELÓW D.A.

D.A.

 

19.39

BACHORZYN

 

 

19.41

BUCZEK

 

 

19.45

CZESTKÓW

 

 

19.47

GORCZYN

 

 

20.25-20.09

ŁASK   D.A.St.

D.A.St.

 

20.50-20.40

ZD. WOLA D.A.St.

D.A.St.

 

21.20-21.05

SIERADZ D.A.St.

D.A.St.

 

21.55

BŁASZKI

 

 

22.04

SZCZYTNIKI

 

 

22.12

OPATÓWEK

 

 

22.35-22.34

KALISZ   D.K.

D.K.

 

22.45-22.40

KALISZ   D.A.St.

D.A.St.

 

22.49

KALISZ WOJ.POLSKIEGO

 WOJ.POLSKIEGO

 

22.55-22.50

KALISZ STAWISZYŃSKA

 STAWISZYŃSKA

 

22.58

KOKANIN

 

 

23.01

RUSSÓW

 

 

23.05

PIĄTEK MAŁY

 

 

23.10

STAWISZYN

 

 

23.15

ZBIERSK

 

 

23.40-23.37

MODŁA (STACJA LOTOS)

 STACJA LOTOS

 

23.50

KONIN   D.A.St.

D.A.St.

 

23.55

KONIN   D.K.

D.K.

 

00.45-00.30

KONIN TOROWA 27 (ST. BP)

TOROWA 27 (STACJA BP)

 

00.49

POSADA

 

 

00.55

WŁADZIMIRÓW

 

 

01.05

KAZIMIERZ BISKUPI

 

 

01.15

KLECZEW

 

 

01.25

ROŻNOWO

 

 

01.35

ŚLESIN

 

 

01.40

ŚLESIN

 

 

01.55

SKULSK

 

 

02.05

JEZIORA WIELKIE

 

 

02.25

STRZELNO

 

 

02.28

STRZELNO

 

 

02.33

MARKOWICE

 

 

02.50

INOWROCŁAW SOLANKOWA

SOLANKOWA

 

02.55

INOWR.  NARUTOWICZA 104

NARUTOWICZA 104

 

03.00

INOWROCŁAW D.A.St.

D.A.St.

 

03.20